Hakkımda

Merhaba!

Ben Furkan, 25 yaşındayım ailemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Ortaokul’da ücretsiz hazır web site ve klon web site kurmakla başlayan serüvenimi artık meslek olarak devam ettiriyorum. Beykent Üniversitesi Yeni Medya bölümü, TV Haberciliği ve Programcılığı bölümü yandal mezunuyum.

İnternet ile alakalı ilk ciddi projem bir futbol forum(forumfutbol.org) sitesiydi. Gayet başarılı bir proje olarak ilerliyorduk ancak internet korsanlarının gazabına uğradık ve kaybettiğimiz veriler sonrasında siteyi kapatma kararı aldım.

İlk olarak internet ajandası-rehberi olarak planladığım daha sonra haber sitesine evrilen yerel internet gazetesi olan Ayazağa Gazetesi’ni(ayazagagazetesi.com) kurdum. Çok başarılı olan bu projem yaklaşık 3,5 yıl boyunca aktif olarak yayın hayatını sürdürdü. Ancak okuldan mezun olmam ve akabinde iş hayatına atıldıktan sonra yeteri kadar ilgilenemediğim için kapatma kararı aldım ve 2018 yılında kapattım.

1,5 yıl dijital medya uzmanı olarak çalıştıktan sonra 6 aylığına hayallerimin ülkesi Kanada’ya ablamla birlikte gittim. 6 ayın sonunda Türkiye’ye döndüm ve askerlik görevimi tamamladım. (06.09.2019 :p)

Burayı çok kısa süre sonra güzel bir haberle güncelleyeceğim.